Repsol Moto Racing HMEOC 4T 10W-30 4 l

10W30 API SJ, JASO T903: 2011 MA2 Plně syntetický olej navržený, aby mohl splnit požadavky úspory paliva, které si žádá většina nových technologií u 4-taktních motorů...
1 049 Kč
Doporučená nabídka Motoil.cz

Skladem • 1 varianta115 Kč94 % • 5 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč99 % • 4 384 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 5 recenzíDalší informace

čtyřtaktní

• , zakoupeno v Motoil.cz

• Kvalitní olej
  • , zakoupeno v Oleje.cz

• Přesně to co má moje HONDA dostat. Doporučeno výrobcem.

Tento olej kupuju co mám motorku novou. Takový olej mi do ní nedaly ani při servisní prohlídce ve značkovém servisu... skutečně. Je to smutné, ale je to tak. Takže si ho kupuji tady, olej si vyměním sám i s filtrem, který tady koupím taky a vyjde mě to na korunu stejně jako v servisu. A navíc přesně vím že jsem tam dal to, co tam má být.

• Nepoužitelný olej !!!! Zastaralý typ

motocyklové
Typ motoru
čtyřtaktní

10W30 API SJ, JASO T903: 2011 MA2

Plně syntetický olej navržený, aby mohl splnit požadavky úspory paliva, které si žádá většina nových technologií u 4-taktních motorů. optimální výkon motoru a vyhovující tření mokré spojky. Zabezpečuje velmi dlouhou životnost motoru a převodovky. • 10W30 API SJ, JASO T903: 2011 MA2

Hmeoc (High Quality motorcycle engine oil conception for Fuel saving)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 385 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Motoil.cz

• Kvalitní olej
  • , zakoupeno v Oleje.cz

• Přesně to co má moje HONDA dostat. Doporučeno výrobcem.

• Nepoužitelný olej !!!! Zastaralý typ

Obchod OK.typ oleje nepoužitelný

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 385 recenzíDalší informace